7
51

Dacia wchodzi na rynek

Dacia produkując tanie samochody przyciąga klientów. Głównym celem tej marki jest zaproponowanie samochodów dla całych rodzin. Chodzi o cenę, wyposażenie i eksploatacje. Modele Dacii są coraz częściej kupowane. Na ulicach możemy zobaczyć zwiększoną liczbę aut tej marki. Dacia na dobre weszła na nasz rynek. Z roku na rok wydaje nowe funkcjonalne modele.

piese-dacia

źródło: http://www.auto-power-girl.com

Rekord samochodów

Dacia oprócz produkcji samochodów, bije rekordy. Ostatnim ustanowionym rekordem Guinnessa jest kategoria na najdłuższą paradę pojazdów. Rekord ten pobito w Holandii. W rekordzie tym zapisało się 335 pojazdów stojących w jednej linii. Zderzak przy zderzaku. Jednocześnie zaprezentowano gościom samochód Sandero Stepway. Ten pojazd jest wręcz przygotowany na nasze drogi. Jest to SUV. Ma wyższe zawieszenie od samochodu osobowego. Wpadając w dziurę na drodze nie uszkodzimy mocno auta. Ze względu na taki stan dróg, więcej jest kupowanych podobnych aut. Ceny są porównywalne z cenami samochodów osobowych. Dacia w tych cenach wygrywa.

Zakup auta

Dla niektórych wydanie kilkudziesięciu tysięcy złotych jest dość dużym wydatkiem. Dlatego oszczędzają latami na taki zakup auta. Widząc, że nie uda im się tego uczynić kupują używane auto. Zawsze lepiej jest kupić nowe. Mamy pewność, że zanim wymienimy w nim części przejedziemy dużo kilometrów. Z autami używanymi jest różnie. Możemy trafić na samochód, który będzie wymagał wymiany kosztownych części. Z drugiej strony możemy kupić sprawne auto, nie wymagające wkładu finansowego. Przed kupnem takiego pojazdu dobrze zorientujmy się w jakim jest stanie. Nie kupujmy samochodów, które nie miały na czas wymienianych części.

Zobacz komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz