8
16

Dobra szkoła jazdy to już połowa sukcesu

Zbliżające się zmiany w nauce jazdy działają jak katalizator. Coraz więcej ludzi desperacko zapisuje się na zajęcia, by chociaż teorię zdać jeszcze w tym roku. Od początku stycznia egzamin teoretyczny ma się bowiem zmienić – mimo tego, że nie ma jeszcze oprogramowania ku temu, zmiany są prawie pewne.

Szkoła jazdy musi być sprawdzona

Jeżeli zależy nam na sprawnej nauce jazdy – sprawdźmy która szkoła jazdy cieszy się w mieście powodzeniem, nie wybierajmy pierwszej lepszej. Popytajmy znajomych  – ci, którzy mają egzamin już za sobą, z pewnością polecą nam instruktorów, którzy im pomogli. Każdy bowiem trenuje jazdę pojazdem na swój sposób. Niektórzy idą jak przysłowiowa burza, inni potrzebują więcej czasu by oswoić się z pojazdem. Jazda samochodem wymaga sporo cierpliwości – dobra szkoła jazdy powinna jednak pomóc kursantom w tym by jak najlepiej poznać warunki, w którym zdaje się egzamin na prawo jazdy. Robi to między innymi szkoła jazdy Marcina Kopaczewskiego w Bydgoszczy przy ulicy Czackiego 8.

szkoła jazdy bydgoszcz

Prawo jazdy to tylko dokument

Należy pamiętać o tym, że inaczej się jeździ na egzaminem, a inaczej kiedy się już zda. Każdy kierowca przyzna, że niektóre wymogi, które sprawia przed potencjalnym użytkownikiem samochodu egzaminator, nie sprawdzają się w rzeczywistości. Limit prędkości często jest pomijany – z tego względu jedynie samochody z tabliczką „L” jeżdżą de facto zgodnie z przepisami. Szkoła jazdy powinna o tym kursanta uprzedzić – najważniejsze bowiem to zrobić prawo jazdy, które nie jest gwarancją sprawności za kierownicą, ale dokumentem, który pozwala samodzielnie poruszać się autem po drodze.

Zobacz komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz