8
28

Jak spędzić aktywnie wakacje?

Wakacje to czas, który powinniśmy przeznaczyć na odpoczynek. Warto jednak urlop przemyśleć odrobinę wcześniej, by lipiec i sierpień nie zaskoczyły nas tym, że noclegi w miejscach, które chcemy odwiedzić są zajęte, a nam brakuje pieniędzy i pomysłu. Tak naprawdę nie potrzeba często dużych sum, by fajnie spędzić wakacje.

Lepiej ruszyć się z domu

Ciekawym pomysłem na wakacje jest aktywne spędzanie czasu. Zamiast siedzieć przed telewizorem (w czasie wakacji i tak ciągle lecą powtórki) czy internetem, lepiej zrobić coś, co zagwarantuje niezapomniane wrażenia i wspomnienia, które będą ogrzewały nas przez cały rok, aż do następnego lata. Może kurs żeglarza jachtowego to dobry pomysł? Kto bowiem powiedział, że wakacje mają być wolne od nauki? Dwa czy trzy wolne miesiące to idealny moment na realizację marzeń. Przecież można się uczyć rzeczy pożytecznych, praktycznych i tego, czego chcemy. Kurs żeglarza jachtowego czy kurs wspinaczkowy to inwestycja w przyszłość. Dzięki temu każde wakacje będziemy mogli spędzać aktywne. To dużo lepsze rozwiązanie od biernego lenienia się w domu.

 Kurs żeglarza jachtowego

Kurs wakacyjny to pomysł na inwestycję w siebie

Zanim przyjdą wakacje, warto więc sprawdzić zasoby konta bankowego (póki czas-można oszczędzać!) i pomyśleć dokąd chcemy pojechać i co chcemy robić, by odpocząć i nauczyć się czegoś nowego jednocześnie. Taki „kopniak” energetyczny pomoże nam jesienią i zimą w pracy czy w szkole – mając motywację i pomysł na kolejny urlop łatwiej zniesiemy konieczność siedzenia przed komputerem w biurze…

Zobacz komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz