16
86

Oświetlenie w lokalu

Urządzając miejsce publiczne takie jak bar, pub czy restauracja, bardzo ważne, aby pod uwagę brać nie tylko panującą modę oraz to co nam się podoba, ale też to, co sprawi, że lokal będzie przytulny i przyciągnie gości.

fot.iroonie.com

Oświetlenie

Jednym z podstawowych warunków udanego aranżu wnętrza, jest dopracowanie oświetlenia. Lokal jakim jest np. restauracja nie może być zbyt widny, ani zbyt ciemny. Za jasne pomieszczenia zabijają jakąkolwiek intymność oraz nastrój, który jednak jest bardzo potrzebny. Oprócz tego, sprawiają, że ludzie czują się skrępowani, jakby byli nieustannie obserwowani. Lekkie zaciemnienie, oraz romantyczne światła i świeczki doskonale sprawdzą się w tego typu lokalach.

Reflektory szynowe

Bardzo popularne ostatnimi laty stało się oświetlenie w systemie szynowym, które coraz częściej wykorzystywane jest nie tylko w domach, ale właśnie w miejscach publicznych. Oświetlenie takie, jest bardzo dobrym rozwiązaniem z wielu powodów. Przede wszystkim pięknie aranżuje całe wnętrze nadając mu unikalny charakter i wygląd. Dzięki takim systemom oświetlenia szynowego, w łatwy sposób można ozdobić lady, stoły czy kolumny. Oprócz tego, oświetlenie to jest bardzo energooszczędne oraz zdrowe dla środowiska, co czyni z niego jedno z najbezpieczniejszych oświetleni na rynku. Jeżeli więc szukasz interesujących sposobów na oświetlenie swojego lokalu, sprawdź jak wiele możesz stworzyć używając reflektorów szynowych.

Zobacz komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz