7
26

Pokochaj Zakopane z Aven Travel!

Zakopane, które niegdyś było nieznaną miejscowością, dzisiaj staje się stolicą polskich gór. Tętni życiem zarówno latem, jak i zimą. To idealne miejsce dla tych, którzy lubią dobrą zabawę, górski klimat, pyszne, tradycyjne jedzenie, jak i …ciszę. W mieście znajdą się bowiem miejsca, które cieszą się mniejszą popularnością.

Aven Travel pokaże i mniej znaną część Zakopca…

Zakopane to także idealne miejsca na nocleg jeżeli planujemy górskie wędrówki. Jako baza wypadowa – Zakopane jest dobrze zaopatrzone astronomicznie. Na Krupówkach można znaleźć coś ciepłego do zjedzenia, a długo otwarte sklepy pozwalają zrobić zapasy na kolejne wycieczki po górach. Podróż do Zakopanego, w którą można się wybrać z Aven Travel to podróż w serce gór, gdzie można się napić zimnego piwa lub zamówić gorące wino w chłodny wieczór przy kominku. Klimat miasta jest szczególny. To tu tworzył mało znany, lecz doceniany za granicą artysta – Władysław Hasior, którego galerię można zwiedzać niemal codziennie. To z tego miejsca inspirację czerpał i Witkacy. Ten, kto zobaczyć jak mieszkał ten kontrowersyjny i często nazywany szalonym dramaturg oraz pisarz, może wejść do Muzeum Stylu Zakopiańskiego.

Aven Travel

Zakopane ma duszę…

Artystyczne Zakopane jest mniej znane, a szkoda. Dzięki Aven Travel można jednak odkryć, że śnieżna stolica to nie tylko miejsca, gdzie górale czekają na bogatych turystów. To tu można wypocząć po tym jak zdobędzie się tatrzańskie szczyty. Ci, którzy kochają góry, z pewnością poczują ten magiczny klimat…

Zobacz komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz